هاست ایران یا هاست خارج  ؟

هاست ایران یا هاست خارج

هاست ایران یا هاست خارج  ؟

شاید برای شما هم این سوال ها پیش امده باشد که هاست ایران بهتر است یا هاست خارج از ایران ؟ هاست ایران برای سئو بهتره یا هاست خارج از ایران؟ هاست ایران برای سئو بهتره یا هاست اروپا و هاست آلمان ؟

اگر این سوال ها ۲ الی ۳ سال پیش از کارشناس های سئو پرسیده میشد قطعا هاست های اروپا رو برای سئو بهتره میدونستن ، اما الان به طور قطع به یقین به شما اعلام میشه که هاست ایران برای سئو بهتر است .

 

چرا هاست ایران از هاست خارج  برای سئو بهتر است ؟

پاسخ  الگوریتم کبوتر گوگل درمورد هاست ایران یا خارج

باید بدانید که در حدود دو سال پیش گوگل از الگوریتمی سئوی رونمایی کرد به نام الگوریتم کبوتر ، گوگل با رونمایی از این الگوریتم سئو این مفهموم رو به مدیران سایت ها منتقل کرد که بهتر است موفقیت هاست یا سرور سایت به موقعیت بازدیدکنندگان از وب سایتتون نزدیک باشد ، اگر سرعت لود شدن سایت شما برای بازدیدکنندگان از سایت شما ، بیشتر از رقبای شما باشد ، سایت شما نتایج بهتری رو داخل موتور های جستجو کسب میکند ، بنابراین اگر سایت شما به زبان ایرانی است و اغلب بازدیدکنندگان از سایت شما هم ایرانی هستند بهتر است که شما هاست ایران برای سایت خود تهیه کنید تا موقعیت هاست و سرور شما به بازدیدکنندگان هدف نزدیک باشد و سایتتون با سرعت بیشتری نسبت به هاست خارج از ایران برای بازدیدکنندگان باز شود .

 

 مزیت استفاده از هاست ایران نسبت به هاست خارج از ایران

  • افزایش سرعت لود سایت شما تا ۴ برابر
  • افزایش میزان پایداری سایت
  • رفع اختلالات لحظه ای درگاه های بانک های ایرانی
  • ثبات قیمت هاست ایران نسبت به هاست خارج از ایران
  • جلوگیری و کاهش ریسک تحریم و نابودی اطلاعات

 

مطلــب پیشــنهادی : راهنمای انتخاب هاست مناسب برای سایت

پس با شناخت مزیت های هاست ایران به این نتیجه میرسیم که برای پیشرفت و افزایش فروش سایت خود باید به هاست ایران مهاجرت کرده  و از مزیت های هاست ایران برای پیشرفت و افزایش فروش سایت استفاده کنیم  .

باید توجه داشته باشیم که بزرگترین وب سایت های ایرانی که نتایج کاربری برای آنها بسیار مهم است اغلب بخاطر مزیت های هاست ایران به هاست ایران مهاجرت کردن تا پیشرفت سایت خود را تضمین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *