طراحی سایت و سئو مسیر پوش

گروه مسیر پوش با بیش از ۲۰ سال سابقه و رزومه عالی در زمینه بازسازی و تعمیرات منازل و ساختمان ، محوطه سازی ، اجرای جدول کشی خیابان ، عایق کاری و ایزولاسیون در استان تهران، استان البرز (کرج) و شهرهای شمالی کشور به ویژه استان مازندران، آماده همکاری با شما میباشد.

زمینه های اصلی فعالیت مسیرپوش به شرح ذیل میباشد:

۱-  اجرای آسفالت : این شرکت با رزومه عالی در زمینه پخش آسفالت در شهرداری تهران ، شهرداری همدان ، سازمان های خصوصی و دولتی ، روکش محوطه شهرک های مسکونی در مازندران با داشتن ماشین آلات راه سازی ( گریدر ، غلطک ، فنیشر ، ویتکن ) و اکیپ اجرایی مجرب و باتجربه و با داشتن مهندسین و کارشناسان با تجربه پروژه های راه سازی و محوطه سازی را انجام میدهد.

قیمت آسفالت

۲- اجرای جدول کشی : مسیر پوش، جدول گذاری خیابان ، محوطه ، باغ و باغچه را با استفاده از  نیروی های کاربلد و  استادکاران حرفه ای جدول کشی و  با بهره گیری از کارشناسان نقشه برداری و اجرای دقیق با استفاده از دیتایل اجرایی کارفرما در اسرع وقت و زمان پروژه های جدول کشی را اجرا میکند.

۳- عایق کاری و اجرای ایزوگام : مسیر پوش، نمایندگی رسمی برندهای معتبر ایزوگام دلیجان از جمله ایزوگام سپهرگستر دلیجان ، ایزوگام بام گستر دلیجان ، سراپوش ، دریا بام ، پشم شیشه دلیجان را دارد. ایزوگام نصب شده توسط مسیر پوش دارای ۱۲ سال ضمانت نامه کتبی و ۵ سال بیمه نامه معتبر می باشد بازدید و مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما در اسرع وقت انجام میشود.

اهداف مسیر پوش :

  • رضایت مشتری
  • کیفیت کار اجرا شده
  • تضمین
  • افزایش مشتریان
  • قیمت مناسب و تمام شده مناسب برای کارفرما و مشتریان

طراحی سایت و سئو مسیر پوش گروه مسیر پوش با بیش از ۲۰ سال سابقه و رزومه عالی در زمینه بازسازی و تعمیرات منازل و ساختمان ، محوطه سازی ، اجرای جدول کشی خیابان ، عایق کاری و ایزولاسیون در استان تهران، استان البرز (کرج) و شهرهای شمالی کشور به ویژه استان مازندران، آماده همکاری