طراحی وب سایت برای گروه ویلا متل قو در ابتدای سال ۹۸ شروع شد و بعد ها به درخواست مدیریت گروه ویلا متل قو سئو و تولید محتوا  این سایت به گروه امید وب سپرده شد . در طراحی این سایت علاوه بر توجه به سادگی و یوزر فرندلی سایت تاکید خاصی بر اطلاع رسانی دقیق و افزایش آگاهی عمومی شده است. رابط گرافیکی طوری میباشد که کاربر به ساده ترین شکل ممکن بتواند از خدمات سایت بهرمند شود و گروه ویلا متل قو را به عنوان یک یک رابط مطمئن و به روز به آنها معرفی کند.

گروه  ویلا متل قو با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه اجاره ویلا در سلمان شهر ( متل قو ) از کادری مجرب و دارای بالاترین میزان ارتباط با سازندگان و ساکنین منطقه و همچنین فایلینگی قوی برخوردار است . لازم به ذکر است که گروه ویلا متل قو از سازمان سازمان گردشگری دارای مجوز میباشد که همین موضوع خود تاییدی است بر مورد اعتماد بودن و حرفه ای بودن این گروه  . پس اگر قصد سفر به سلمان شهر ( متل قو ) را دارید و به دنبال اجاره ویلا در متل قو هستید پیشنهاد ما گروه مطمئن و حرفه ای ویلا متل قو میباشد .

 

* مدیریت گروه ویلا متل قو  : آقای علی پاکدامن

* آدرس : متل قو – دریاگوشه – کوچه۲۲

* آدرس سایت : www. vilamotelghoo.com

طراحی وب سایت برای گروه ویلا متل قو در ابتدای سال ۹۸ شروع شد و بعد ها به درخواست مدیریت گروه ویلا متل قو سئو و تولید محتوا  این سایت به گروه امید وب سپرده شد . در طراحی این سایت علاوه بر توجه به سادگی و یوزر فرندلی سایت تاکید خاصی بر اطلاع رسانی